Rozkład Jazdy Autobusów PKS
Dworce:Gniezno Września
 
Przystanek początkowy:
Przystanek docelowy:

Rozkład jazdy autobusów PKS Gniezno

        PKS Gniezno Sp. z o.o. wychodząc na przeciw prośbom podróżnych, uruchomiło na swojej stronie Rozkład Jazdy Autobusów, który umożliwi Państwu w szybki i wygodny sposób odnalezienie połączeń autobusowych obsługiwanych zarówno przez PKS Gniezno jak i innych przewoźników, którzy obsługują połaczenia w powiecie gnieźnieńskim.

Podstawowe przystanki:

    GNIEZNO DA - Gniezno dworzec PKS
    WRZEŚNIA DA - Września dworzec PKS
    GNIEZNO DWORCOWA - przystanek początkowy komunikacji miejsko-podmiejskiej

Jak sprawnie wyszukać połączenie?

            Na górze strony znajduje się formularz wyszukiwania połączeń autobusowych.

        W pierwszej kolejności należy wybrać przystanek (1), z którego będą Państwo rozpoczynali podróż, poprzez naciśnięcie na trójkącik (2), co spowoduje ukazanie się pełnej listy przystanków. Aby sprawnie i szybko wybrać dany przystanek, należy po wykonaniu zadania (2) wybrać na klawiaturze PIERWSZĄ LITERĘ nazwy miasta, co spowoduj natychmiastowe ukazanie się pierwszej miescowości zaczynającej się na daną literę.

            Następnie należy wybrać przystanek, do którego Państwo zmierząją (3) i powtórzyć czynność (2).

           Aby wyszukać dane połączenia należy nacisnąć na przycisk 'Szukaj połączeń' (4)            Jeżeli dane połączenie autobusowe istnieje, na stronie zostanie wypisana lista wszystkich możliwych połączeń. W tabeli znadują się informacje dotyczące Odjazdu z przystanku początkowego (5), Przyjazdu na przystanek docelowy (6), liczbę kilometrów, oznaczeń kursu (7), relacji kursu oraz szczegółowej trasy przejazdu (8)
 

            Aby sprawdzić, przez które miejscowości jedzie dany autobus, należy wybrać w tabeli "/trasa przejazdu/ ". Otworzy się nowe okno ze szczegółowym wykazem przystanków, na których autobus zatrzymuje się.
Copyright © PKS Gniezno
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie 2006 Waldemar Rychert
Pocztówka z kolekcji Tomasza Fiedora
www.stare.gniezno.pl
noclegi Gniezno

PKS w Gnieźnie Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 2 62-200 Gniezno
tel.: 061 426 55 91